M65 ERKEK PARFÜM

M65 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-65, odunsu kokusuyla hayatın her anında bir numara olmayı arzulayan erkekleri hedefliyor. Pembe greyfurt, mandalina ve marin notaların enerjisi ve ferahlığı kokuyu açar. Kalpte tarçın ve odunsu notalar yosun notaları ile bir araya gelir. Aden amberi ve misk kokuyu kapatır.

 

 

M65 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Marin-Narenciye;   Pembe Greyfurt, Mandalina, Marin Notalar

Orta Nota Baharat-Odunsu;   Tarcin, Odunsu Notalar, Yosun Notalari

Dip Nota Amber-Misk;  Amber, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR