M70 ERKEK PARFÜM
M70 ERKEK PARFÜM
M70 ERKEK PARFÜM

M70 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007510

Yıldızlar geceleri doğaya ışık tutuyor ve manyetik haleleri ile doğayı aydınlatıyor. Gökyüzünde hareket ediyor ve evrenin çekim gücünü yansıtıyor... M-70 da tıpkı geceleri evrene ışık tutan yıldızlar gibi, gecenin içindeki ışık olacak! Parıltılı acilis bergamot, limon, greyfurt ve baharat notalari ile saglanirken kakule, elemi ve sedir agaci kokunun karakterini guclendirir. Vetiver, paculi ve amber kokuyu kapatır.

 

:

M70 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Baharat;   Bergamot, Limon, Greyfurt, Baharat Notalari

Orta Nota Baharat-Odunsu;   Kakule, Elemi, Sedir Agaci

Dip Nota Odunsu-Amber;  Vetiver, Paculi, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.