M71 ERKEK PARFÜM

M71 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-71, Bergamot, karabiber, beyaz biber ve kakaonun harika karışımı kompozisyonu başlatır.  Kalpte sedir ağacı, adaçayı, odunsu notalar, muge ve beyaz çiçek notalarıyla birleşerek şaşırtıcı bir kombinasyon sunar. Vanilya, misk, amber ve tonka yemişi kokuyu kapatır.

 

 

M71  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Tatlı-Baharatlı;   Bergamot,Karabiber,Beyaz Biber, Kakao

Orta Nota Aromatik-Ciceksi;   Muge, Beyaz Cicekler, Sedir Agaci, Adacayi, Odunsu Notalar

Dip Nota Tatli-Amber;  Vanilya, Misk, Amber, Tonka Yemisi

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR