M74 ERKEK PARFÜM

M74 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-74 Dünyanın en tanınmış erkeklerinin kullandığı şahane bir esinti ile buluşmanızı sağlayacak olan bu erkek kokusu maskülen tarafı ağır basan erkekler için ideal. Kendi stilini her zaman yaratmayı bilmiş ve adından bu şekilde söz ettirebilen beylerin özenle güzel kokmaları da bu koku ile gerçekleşmektedir. Kokunun essiz bilesimi portakal, bergamot, limon, greyfurt ve mandalina ile acilarak elemi ve baharat notalari ile devam ederken sedir agaci ve beyaz misklerle sonlanir.

 

 

M74  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye;   Portakal, Bergamot,Limon, Greyfurt, Mandalina

Orta Nota Baharat;   Elemi, Baharat Notalari

Dip Nota Misk-Odunsu;  Sedir Agaci, Beyaz Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR