M75 ERKEK PARFÜM
M75 ERKEK PARFÜM
M75 ERKEK PARFÜM

M75 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007565

M-75 yenilenmiş siluetiyle maskülenliğin yeniden yorumu. Yepyeni bir koku sansasyonu. Açılışı sağlayan bergamot, tarçın ve karabiberin, nadide lavanta ve aromatik notalarla buluşması kokuyu eşsiz kılıyor. Değerli sandal ağacı, paçuli, tonka yemişi ve amber ise kompozisyonu kapatarak güçlendiriyor.

 

:

 

M75  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Baharat;   Bergamot, Tarcin, Karabiber

Orta Nota Aromatik;   Lavanta, Aromatik Notalar

Dip Nota Odunsu-Amber;  Sandal Agaci, Paculi, Tonka Yemisi, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.