M76 ERKEK PARFÜM

M76 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-76, kendini bir kahraman gibi hissetmek isteyen erkekler için tasarlandı. Başarılı olmak için gereken enerjiyi, kendi içersinde barındıran ve bunu kanıtlamakta kararlı erkekler için.. Yarınlar cesurlara aittir! Limon, bergamot, greyfurt, kavun ve Frenk üzümü ile açılıp, lavanta, odunsu notalar ve laden reçinesi ile harmanlanan bu koku her zaman sizin için erkeksi olan yönünüzü ortaya çıkarmak için birebirdir. Sandal ağacı, paculi ve amber kokuyu kapatır.

 

 

M76  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Meyvesel ;   Limon, Bergamot, Greyfurt, Kavun, Frenk Uzumu

Orta Nota Aromatik-Odunsu;   Lavanta, Odunsu Notalar,Laden Recinesi

Dip Nota Odunsu-Amber;  Sandal Agaci, Paculi, Amber

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR