M77 ERKEK PARFÜM

M77 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Hafif ve yoğun odunsu-aromatik kokuları bir araya getiren M-77, Y jenerasyonunun erkeğinin çok yönlülüğünü yansıtır. Üst notasında bergamot, limon, greyfurt ve baharat notalarının canlı ve aydınlık harmonisi varken, kalp notasında sardunya, menekşe, yasemin, sedir ağacı, sandal ağacı ve misk adaçayıçlü ve duyusal bir harmoni yaratır. Amber, misk, tütsü ve balsam kokuyu kapatır.

 

 

 

M77  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Baharat;   Bergamot, Limon, Greyfurt, Baharat Notalari

Orta Nota Ciceksi-Odunsu;   Sardunya, Menekse, Yasemin, Sedir Agaci, Sandal Agaci, Misk Adacayi

Dip Nota Amber-Misk;  Amber,  Misk, Tutsu, Balsam

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR