M78 ERKEK PARFÜM

M78 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Elegan, odunsu koku. Kibar, kendine özgü yoluyla M-78; özel ve doğal malzemeleri kullanarak klasik erkek parfümlerini yeniden yorumluyor. M-78 farklı, planlı ve büyüleyici bir kokudur. Bergamot’un enerjik notalarI, karabiber, pembe biber ve muskat cevizi ile birleşerek kokuyu açar. Iris, laden reçinesi ve lavanta kokunun kalbini oluştururken sedir ağacı, sandal ağacı ve paculinin odunsu notaları yosun notaları ile birlikte kokuyu kapatır.

 

 

M78  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Natarenciye-Bahar;   Bergamot, Karabiber, Pembe Biber, Muskat Cevizi

Orta Nota Recine-Bitkisel;   Iris, Laden Recinesi, Lavanta

Dip Nota Amber- Odunsu;  Sedir Agaci, Sandal Agaci, Paculi, Yosun Notalari

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR