M79 ERKEK PARFÜM

M79 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-79 Üst notalarında bulunan elma ve tarçının mükemmel uyumu bergamot ve portakal çiçeği ile birleşerek kokuya aromatik bir özellik katmıştır. Vanilya ve beyaz çiçekler kokunun kalbini oluştururken, dip notalarında bulunan sandal ağacı, amber ve misk kokuyu tamamlamıştır.

 

 

M79  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye- Baharat;   Tarçın, Bergamot Portakal Çiçeği, Elma

Orta Nota Tatlı-Çiçeksi;   Vanilya, Beyaz Çiçek Notalari

Dip Nota Odunsu-Amber;  Sandal Ağacı, Amber, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR