M81 ERKEK PARFÜM

M81 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

M81- Hayatınızın her anından sizi tamamlayacak ve enerjinizi yükseltecek bir parfüm arıyorsanız,  tam size göre! Kokunun açılışını portakal, kakule ve incir yaparken, kalbinde lavanta, adaçayı ve menekşe ile buluşur. Sandal ağacı, kaşmir, yosun notaları, amber ve miskler kalıcılık katarak kokuyu kapatır.

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR