M83 ERKEK PARFÜM

M83 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-83 Greyfurt, portakal ve odunsu kokuların birlikte harmanlanması sonucu ortaya çıkan bu kokuyla beraber zıtlıkların uyumunu üzerinizde taşıyacaksınız. Greyfurt ve portakalın dayanılmaz ferahlığı kalpteki biber notaları, karabiber, sardunyanın çiçeksi akorduyla muhteşem bir uyum yakalıyor. Dipteki sedir ağacı, vetiver ve paculi kompozisyona nokta koyuyor.

 

 

M83  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye;   Greyfurt, Portakal

Orta Nota Baharat-Ciceksi;   Biber Notaları, Karabiber, Sardunya

Dip Nota Odunsu;  Sedir Ağacı, Vetiver, Paçuli

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR