M88 ERKEK PARFÜM

M88 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-88 Biberiye, lavanta, turunç yaprağı ve nerolinin  açılışı  ile mükemmel hale getirilmiş olan bu esans, galbanum, misk adaçayı, sardunya ve yaseminli kalp ile özdeşleşecek ve sizin için vazgeçilmezler arasında yerini alacaktır. Sandal ve sedir ağacı, yosun notaları ve amberin karışımı sizi etkisi altına alacak ve büyüleyici kokusu ile çarpacaktır. 

 

 

M88  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Bitkisel;   Biberiye, Turunc Yapragi, Neroli, Lavanta

Orta Nota Yesil-Bitkisel;   Galbanum, Misk Adacayi, Sardunya, Yasemin

Dip Nota Odunsu-Misk;  Sandal Agaci, Sedir Ağacı, Yosun Notalari, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR