M9 ERKEK PARFÜM

M9 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-9, erkekler için fujer aromatik bir kokudur. Enerjiyi ve liderlerin ve şampiyonların gösterdiği özgüveni içerir. Narenciye meyvesel üst nota bergamot ve yeşil elmadan oluşur. Orta notada çam, sedir yaprağı ve marin notalar bulunurken, dip notalarda paçuli, misk ve sandal ağacı bulunur.

 

M9 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Yesil Elma

Orta Nota Bitkisel-Marin;  Sedir Yapragi, Marin Notalar

Dip Nota Odunsu-Misk; Paculi, Sandal Agaci, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR