M96 ERKEK PARFÜM

M96 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-96 Odunsu-aromatik kokusuyla karşı konulmaz bir etkiye sahiptir.. Bu dayanIlmaz, çekici kokunun üst notaları bergamot, greyfurt, pembe biber ve nane barındırır. Kalp kompozisyonu lavanta, ananas ve yasemin ile zenginleştirir. Vetiver, sedir  ağacı, sandal ağacı, tonka yemişi ve beyaz misk dipte kokuya odunsuluk ve çekicilik katar.

 

 

 

M96  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Bergamot, Greyfurt, Pembe Biber, Nane

Orta Nota Çiçeksi-Bitkisel ; Yasemin, Lavanta, Ananas

Dip Nota Odunsu-Misk Vetiver, Sedir Agaci, Sandal Ağacı, Tonka Yemisi, Beyaz Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR