M97 ERKEK PARFÜM

M97 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-97 Koku frenk üzümü, aromatik notalar, bergamot, elma ve ananasın ferahlatıcı karışımıyla açılmıştır. Kokunun kalbinde pembe biber, yasemin, huş ağacı ve paçuli notalarının sıcak havası dip notalarda bulunan amber, vanilya, yosun notaları ve misk ile harmanlanmış ve bu karakterli koku tamamlanmıştır.

 

 

M97  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyveli;   Frenk Üzümü, Aromatik Notalar, Bergamot, Elma, Ananas

Orta Nota Odunsu-Baharat; Pembe Biber, Yasemin, Huş Ağacı, Paçuli

Dip Nota Misk-Amber Amber, Vanilya, Yosun Notaları, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR