PRECIOUS BIG-X-51

PRECIOUS BIG-X-51

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

Cildi rahatlatan, ısıtan ve bağımlılık yaratan bu kokunun acilisinda limon ve bergamot, siyah üzüm ve hindistan cevizinden oluşan bir meyve şöleni ile tatlandırılır. Kalp notasinda tarçın, tuberoz, gül, yasemin ve ylang ylang bulunur. Dip notasinda sandal ağacı, paçuli, vetiver, olibanum, tonka yemişi, vanilya, amber ve beyaz miskler kokuya katılır.

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR