ROYAL BIG-I-200-1

ROYAL BIG-I-200-1

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

Yeni bir şeyler denemeye cesaretin var mı? Ne kadar ileri gidebilirsin? Bugün riske gir ve saklı kalan düşüncelerini açığa çıkar! Baharatlı pembe biber, tarçın, hindistan cevizi ve safran notaları kokuyu açar. Yasemin, kokunun kalbinde gül ile karşılar. Amber, ud, sedir ağacı, sandal ağacı, tonka ve vanilya kompozisyonu kapatır.

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR