SYCAMORE BIG-A-1000-1

SYCAMORE BIG-A-1000-1

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

Modern ve şehvetli bir koku olarak ilan edilen, Londra‘nın ve tarihine, kültürüne ve mirasına adanmıştır. Kokunun zengin, hipnotik ve sıcak bileşimi odunsu, çiçeksi, meyvesel, amber, misk ve tütün tonlarını buluşturur. Kurutulmuş meyveler, osmantus ve  mayıs gülünden oluşan üst notalari, labdanum, tutun, tütsü, deri, laden ve agar ağacından olusan kokunun kalbi takip eder. Koku vanilya, misk ve amber ile sonlanır.

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR