U10 UNISEX PARFÜM

U10 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Limon, bergamot ve mandalinanın Ilık, taptaze ve aydınlık narenciye notaları, pembe biber ve ananas ile birlikte açılışı yapar. Orta noktada parfüme eklenen pudralanmış yasemin ve ylang ylang kalan tatlı ve ferahlatıcı notalarla harika bir ilişki yaşıyor. Kompozisyon dip notalarda ise büyük bir değişime uğrayarak paçuli, sandal ağacı, amber, misk, tonka ve vanilya ile sıcak ve derin bir oryantal- odunsu kimliğe bürünüyor.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR