U19 UNISEX PARFÜM

U19 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Kadın ve erkekler için çiçeksi meyvesel bir koku patlaması… Sulu şeftali ile birlikte parlak limon ve bergamot notaları ile açılır. Kalbinde, yaseminin zengin notaları, şakayıkların ve portakal çiçeğinin taze güzelliğini karşılar. Teninize değdikçe zengin ama şeffaf odunsu notalar, misk, amber ve yosun notaları ortaya çıkarak, rüya gibi narkotik etki yaratır.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR