U1 UNISEX PARFÜM
U20 UNISEX PARFÜM
U1 UNISEX PARFÜM

U20 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008463

Moda tasarımcısının stiline sadık kalan, seksi ve cesur bir koku. En üstte, Calabria bergamotu, kumkat ve kırmızı dut, beyaz biber ve karışık bitkilerin notaları ile birleştirilir. Kalp İtalyan derisi, lavanta, iris ve misk adaçayının muhteşem notalarını sunar. Kokunun kapanışını vetiver, sandal ağacı, tonka fasulyesi, egzotik ve misklerinin odunsu-misk notaları yapar.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.