U21 UNISEX PARFÜM

U21 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Lüks ve vazgeçilmez bir koku…Şekerleme notalarının ylang ylang, bergamot ve frenk üzümü ile harmanlanmasından oluşan tatlı ve seksi üst nota, orta notadaki değerli orkide, meyve notaları ve nilüfer çiçeklerinin havasına karışır. Oryantal dip nota ise, ağız sulandırıcı bitter çikolata ve vanilyanın, tütsü, sandal ağacı ve paçuliyle dengeli sentezinden meydana gelir.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR