U26 UNISEX PARFÜM
U26 UNISEX PARFÜM
U1 UNISEX PARFÜM

U26 UNISEX PARFÜM

Barkod : 8681301008524

Romantik ve atmosferik… Altın vanilya, sedir ağacı ve kehribar rengi tonlarında modern bir amber kokusu…Kokunun üst kısmı bergamot, kakule, pembe biber ve ananas ile açılır. Kalbine lavanta, adaçayı, menekşe yaprağı ve nane hakimdir. Koku, amber, sedir ağacı, odunsu notalar ve vanilya ile kapalıdır.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.