U28 UNISEX PARFÜM

U28 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Masumiyet, hoşgörü ile egzotik vişnenin klasik mükemmelliği kokuyu açar. Kokunun kalbi, vişne şurubu, nefes kesici Türk gülü ve yasemin sunar. Kapanışta vanilya ve tonka ikonik bir portre ortaya koyarken, bu karışım sandal ağacı ve vetiver ile harmanlandığında, ilham verici doyumsuzluk seviyelerine ulaşır.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR