U31 UNISEX PARFÜM

U31 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Farklı kültürleri çağrıştıran, eşsiz ve canlı bir  komposizyon… Neşe, enerji ve daha fazlası bu kokuda sizleri bekliyor. Açılış notasinda greyfurt, limon ve kuş üzümü bulunur. Kokunun kalbini yasemin ve sedir ağacı oluşturur. Alt notalar beyaz misk, sedir ağacı ve vetiverden meydana gelen odunsu ve misk bir karaktere sahiptir.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR