U5 UNISEX PARFÜM

U5 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Sıcak ve şehvetli amber ve oryantal bazın üzerine kurulan, Akdeniz narenciyesi ve tatlı meyvelerin lezzetli ve modern bileşimini sunar. Açılışı yapan bergamot, portakal ve limon, kalpteki elma, şeftali ve kavun ile birleşerek kişinin aurasının vurgulayan, kalıcı ve kadifemsi bir etki yaratır. Yoğun amber, vanilya ve beyaz misk karışımı kokuyu kapatır.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR