U7 UNISEX PARFÜM

U7 UNISEX PARFÜM

Ve karşınızda büyüleyici ağar ağacı, ağız sulandıran taze meyve ve cüretkar karışımı ile sizi etki altına alacak vazgeçilmeziniz…Parlak bergamot, portakal, armut, üzüm ve incir notaları ile açılan parfüm, kalbinde yasemin, iris ve müge’den oluşan şehvetli çiçek notalarını sunar. Paçuli, sedir ağacı, agar ağacı, vanilya, benzoin, amber ve miskten oluşan zengin kapanış kokuyu tamamlar.

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR