VELVET BIG-T-500-5

VELVET BIG-T-500-5

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

Koku, çocukça bir rüyada bir araya gelen anılarla zihnin gerçekleştirdiği bir keşif yolculuğundan doğdu. Hafızanın “chiaroscuro”’su, bu koku ile, hayal gücünün ekranında bir renk patlamasına dönüşüyor. Beklemediğiniz ve sizi ilk andan itibaren şaşırtacak bir koku… Gül yaprakları, menekşe, yasemin ve sıklamen yatağında bergamot notaları kokuyu acar. Tatlı ve derin temel notalar değerli sandal ağacı şehvetli amber ve misklerden elde edilir.

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR