W1 KADIN PARFÜM

W1 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Tıpkıbir aşk iksiri gibi, canlı ve sihirli, romantik ve tutkulu... W-1 ilk aşkın masumiyetin, tatlı heyecanların büyülü kokusudur, simdiden efsaneleşmis olan bu naif parfüm, aşkın şişelenmiş halidir. Pembe greyfurt, kan portakalı ve mandalina kokuyu açar. Kokunun kalbi müge, yasemin ve şeftalinin mükemmel uyumunu sunar. Beyaz misk, sandal ağacı ve vanilya kokuyu kapatır.

 

W1 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye, Pembe Greyfurt, Kan Portakalı, Mandalina 

Orta Nota: Muge, Yasemin, Şeftali 

Dip Nota: Beyaz Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR