W10 KADIN PARFÜM

W10 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-10, son derece popüler hale gelen modern ve çekici bir koku. W-10 aydınlık bir kokudur. Bergamot, kavun, şeftali ve armut, meyvesel narenciye notalarla kokuyu açar. Kalp frezya, menekşe, gül ve müge etrafında inşa edilmiştir. Odunsu tatlı dip nota, sedir ağacı, vanilya, misk ve sandal ağacı ile yaratılmıştır.

 

 

W10 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-narenciye; Bergamot, Kavun, Seftali, Armut

Orta Nota:Çiçeksİ; Frezya, Menekse, Gul, Muge

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Sedir Agaci, Vanilya, Misk, Sandal Agaci

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR