W102 KADIN PARFÜM

W102 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W-102 sipre ve meyvesel kokusu ile sofistike bir duruş sergiliyor. W-102 kadın parfümü ile siz de arzularınızın esiri olacaksınız. Narenciye notaları ve bergamot kokuyu açar. Muge ve yaseminin kalpteki birlikteligi kokuya bas dondurucu bir hava katar. Tatlı ve odunsu notalar, misk ile birleşerek kokuyu kapatır.

 

 

W102 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye; Narenciye Notalari, Bergamot

Orta Nota  Çiçeksi; Müge, Yasemin

Dip Nota : Odunsu-Misk;  Tatlı Notalar, Odunsu Notalar, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR