W104 KADIN PARFÜM

W104 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-104; Bu koku, kendini seksi ve ayrıcalıklı hissetmeyi seven gizemli kadınlar için tasarlanmıştır. Lezzetli meyveler, değerli çiçekler, sıcak amber ve zarif misklerle yoğurulmuş bu enfes parfüm, şık şişesinde zerafetin sembolü gibi duruyor.. Böğürtlen, ahududu ve egzotik erik kokuyu açar. Orkide, frezya ve irisin çiçeksi notalaır kokunun kalbini olusturur. Misk, amber ve vanilya kokuyu kapatır.

 

W104 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel; Böğürtlen, Ahududu, Erik 

Orta Nota Çiçeksi; Orkide, Frezya, İris

Dip Nota  Tatlı-Misk; - Misk, Amber, Vanilya 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR