W105 KADIN PARFÜM
W105 KADIN PARFÜM
W105 KADIN PARFÜM

W105 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010589

W-105; Kendine güvenen, romantik, hassas, cömert ve seksi bir koku... Greyfurt, mandalina, frenk üzümü, seftali ve kavun kokuyu açar. Erik, yasemin ve iris ile olan mukemmel uyumu kalbi oluşturur. Beyaz misk ve sandal ağacı notaları, dipte, vanilya ile güçlendirilir.

 

:

W105 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel; Greyfurt, Mandalina, Frenk Uzumu, Seftali, Kavun

Orta Nota Meyvesel-Çiçeksi; Erik, Yasemin, İris

Dip Nota  Tatlı-Misk; - Beyaz Misk, Sandal Agaci, Vanilya 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.