W11 KADIN PARFÜM

W11 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W11; Koku, çok rahat, doğal, zarif ve sportif. W-11, kokunun ve onu kullanan kadının kendiliğinden güzelliğini ve özgürlüğünü sembolize eder. Baharat notalarI en üstte beyaz çiçeklerle harmanlanıyor. Kalpte, gül ,heliotrope ve yasemin ile birleşir. Dip notadaki, odunsu notalar, amber, sandal ağacı ve misk kokuyu kapatır.

 

 

W11 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Ciceksi-Baharat Beyaz Cicekler, Baharat Notaları

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Heliotrope, Gül

Dip Nota: Odunsu-Amber;  Odunsu Notalar, Amber, Misk, Sandal Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR