W112 KADIN PARFÜM
W112 KADIN PARFÜM
W112 KADIN PARFÜM

W112 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010657

W-112,İçinde uyuyan küçük canavarı üzgür bırak! Kokunun açılışı, limon ve portakalın narenciye notaları ile birlikte, taze frenk üzümü, armut, elma, şeftali ve ananasın meyvesel bir karışımıdır. Kalp gül, yasemin, frezya, karamel ve sandal ağacı sunarken, kompozisyon vanilya, amber ve misk ile kapatılır.

 

:

W112 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Narenciye-Meyvesel;  Frenk Uzumu, Armut, Elma, Seftali, Ananas, Limon, Portakal

Orta Nota Ciceksi-Odunsu;  Gul, Yasemin, Frezya, Karamel, Sandal Agaci

Dip Nota  Tatli-Misk  Vanilya, Amber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.