W115 KADIN PARFÜM
W115 KADIN PARFÜM
W115 KADIN PARFÜM

W115 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301015577

W-115, her kadının içindeki tanrıçadır. W-115 kadını muhteşemdir. Zarifliği zenginlikle, saflığı çekiciliğiyle birleştirir. Parfümün dişiliği, açılışta, hoş kokulu hanımeli ve gardenyayla ortaya çıkıyor. Kalpteki şakayık ve ylang ylang saf ve çekici çiçek notaları sunuyor. Değerli sedir ağacı ve odunsu notalar, dip notada, vanilya ile karışarak parfümü daha kalıcı ve çekici hale getiriyor.

 

 

:

W115 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Ciceksi;  Hanimeli, Gardenya

Orta Nota Ciceksi Sakayik, Ylang Ylang

Dip Nota  Odunsu-Tatli; Odunsu Notalar, Sedir Agaci, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.