W116 KADIN PARFÜM

W116 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-116 kadınlığın esansı. Efsanevi ve zamansız bir parfüm. W-116, bir parfümden çok ötede, klasik ama iddialı kokusuyla baştan çıkarıcı bir iksir. Aldehit notalarI, bergamot, limon ve neroli kokuyu acçar. Çiçeksi kalp yasemin, gül, iris ve mügenin eşsiz bileiiminden oluşmusşur. Vetiver, sandal ağacıi, vanilya ve amber kokuyu kapatır.

 

W116 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Aldehidik-Narenciye;  Aldehit Notalari, Bergamot, Limon, Neroli 

Orta Nota Ciceksi Yasemin, Gul, Iris, Muge

Dip Nota  Odunsu-Amber; Vetiver, Sandal Agaci, Vanilya, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR