W117 KADIN PARFÜM
W117 KADIN PARFÜM
W117 KADIN PARFÜM

W117 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010701

W-117 bir parfümün ne olabileceğini gösterir: üstün, etkili ve canlı. W-117 kadını içtenliğini ortaya çıkaran derin bir bakışa sahiptir. Kendine güvendiğini gösteren bakışlarının altında parfümüne duyduğu aşk yer alır. W-117 tutkulu ve çekici bir koku olup, çiçeksi uyuma dayanır. Üst notasında, bergamot, siyah frenk uzumu, şeftali ve mandalina; kalp notasında, portakal çiçeği, yasemin, tuberoz ve frezya; dip notasında, vanilya, amber, tonka yemişi ve misk içerir.

 

 

 

:

W117 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Meyvesel-Narenciye;  Bergamot, Frenk Uzumu, Seftali, Mandalina 

Orta Nota Ciceksi Yasemin, Tuberoz, Frezya, Portakal Cicegi 

Dip Nota  Tatli-Odunsu; Vanilya, Amber, Tonka Yemisi, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.