W120KADIN PARFÜM

W120KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-120; Alabildiğine dişi, seksi ve zengin olan parfüm, turunçlar, değerli çiçekler, bal, paçuli ve misklerin başdöndürücü bir kombinasyonu. Üst notalarda portakal, ahududu ve portakal çiçeği; kalp notalarında portakal çiçeği, yasemin ve gardenya; dip notalarda ise bal, paculi ve tatlı notalar bulunuyor.

 

 

W120 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Çiçeksi; Portakal, Ahududu, Portakal Çiçeği

Orta Nota Ciceksi Portakal Çiçeği, Yasemin, Gardenya

Dip Nota  Odunsu-TatlıBal, Paçuli, Tatlı Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR