W126 KADIN PARFÜM

W126 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-126; Açılışta, bağımlılık yaratan kan portakalı, lezzetli elma, şeftali ve ahududu ile dans ediyor. Kalp notalarında, menekşe çiçeksi bir feminenlik oluşturmak için yasemin ve manolya buketiyle flört ediyor. Koku, paçuli, amber ve miskinin şehvetli karışımı sayesinde alkışlarla son buluyor.

 

 

W126 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel Ahududu, Elma,  Kan Portakali, Seftali

Orta Nota Ciceksi Manolya, Yasemin, Menekse

 Dip Amber-Misk Amber, Amber, Misk, Paculi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR