W128 KADIN PARFÜM

W128 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-128 yenilenmiş siluetiyle kadınsılığın yeni yorumu. Yepyeni bir koku sansasyonu. Odunsu notaların vanilya ve yaseminle buluşması. Kokunun kompozisyonu ferahlatıcı mandalina, zencefil ve baharat karışımı ile açılır. Çiçeksi kalp narin portakal çiçeği, müge ve yaseminin bir karışımıdır. Odunsu notalar ve benzoin dip notalarda vanilya ve amber ile buluşur.

 

 

W128  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel Mandalina, Zencefil, Baharat Karisimi

Orta Nota Ciceksi ; Portakal Cicegi, Muge, Yasemin

 Dip Nota  Odunsu-Amber Odunsu Notalar, Benzoin, Vanilya, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR