W13 KADIN PARFÜM
W13 KADIN PARFÜM
W13 KADIN PARFÜM
W13 KADIN PARFÜM

W13 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014556

W-13, günümüz genç kadınının enerjisini, ruhunu ve kişiliğini renkli, meyvemsi bir çiçek kokusuyla yakalar. W-13, limon, şeftali, elma, ananas ve yeşil notaların narenciye-meyvesel notalar ile açılıyor; baştan çıkarıcı yasemin, karizmatik manolya ve irisin orta notaları ile devam ediyor ve odunsu notalar, amber ve beyaz misklerle kapanıyor.

 

:

 

W13 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Seftali, Elma, Ananas, Yesil Notalar

Orta Nota:Çiçeksi; Manolya, Yasemin, Iris

Dip Nota: Odunsu-Amber; Odunsu Notalar, Amber, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.