W132 KADIN PARFÜM

W132 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-132; Karşı konulmaz cazibe arayan kadınlar için film yıldızlarının dünyasına açılan kapı, büyüleyici bir ihtişamla bu parfümde buluşuyor. Heyecan verici üst notalarda portakal lezzeti, kırmızı meyveler ve kırmızı biberle buluşuyor. Orta notadaki yasemin, portakal çiçeği ve heliotrope parfümün kalbini oluştururken, dip nota paçuli, sedir ağacı ve amberle ısınır.

 

W132  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Baharat; Portakal, Kırmızı Meyveler, Kırmızı Biber

Orta Nota Ciceksi ; Yasemin, Portakal Ciçeği, Heliotrope

 Dip Nota  Odunsu-Amber; Sedir Ağacı, Paçuli, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR