W133 KADIN PARFÜM
W133 KADIN PARFÜM
W133 KADIN PARFÜM

W133 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W-133, çiçeksi, duru ve dingin. Zarif, çekici ve özgürlüğüne düşkün kadınların kokusu W-133, serin notalarıyla teninizde ılık tatlı bir esinti hissettiriyor. W-133‘nin üst notaları bergamot ve yeşil notalar; orta notaları gül, menekşe, nergis, tuberoz ve zambak; dip notaları ise sandal ağacı ve vanilyadan oluşuyor.

 

 

W133  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Yesil; Bergamot, Yesil Notalar

Orta Nota Ciceksi ; Gul, Menekse, Nergis, Tuberoz, Zambak

 Dip Nota  Odunsu-TatliSandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR