W137 KADIN PARFÜM
W137 KADIN PARFÜM
W137 KADIN PARFÜM

W137 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301009910

W-137; Bu derin ve bastan cikarici koku sandal agaci, yasemin ve amber notalarinin harmanlanmasi ile olusuyor. Güçlü ve çarpıcı bir koku… Mandalina, limon ve karabiber kokuyu acarken yasemin, gul, sardunya ve ylang ylangdan olusan ciceksi kalbe yol acar. Tonka yemisi, vanilya, sandal agaci, amber ve misk ise kokuyu kapatir.

 

:

W137  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;  Mandalina,Limon, Karabiber

Orta Nota Ciceksi; Yasemin, Gul, Sardunya, Ylang Ylang

 Dip Nota  Odunsu-TatliTonka Yemisi, Vanilya, Sandal Agaci, Amber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.