W14 KADIN PARFÜM

W14 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-14, birini etkilemenin en kısa yolunu kadınlara göstermek için yaratılmış, başlıbaşına kendine özgü ve kusursuz bir koku sunar. Baş döndürücü havasıyla herkesi sarıp sarmalar. Koku gardenya ve frezya ile açılırr: Madras yasemin, Şam gülümve kişniş ile devam eder; vanilya, paçuli ve vetiver ile kapanır.

 

 

 

W14 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Çiçeksi;  Gardenya, Frezya 

Orta Nota: Çiçeksi-Baharat; Madras Yasemin, Şam Gül, Kişni

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Vanilya, Paçuli, Vetiver

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR