W140 KADIN PARFÜM

W140 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-140 geleneksel durağanlığından uyanıyor. Enerji dolu, yaşam dolu, duygu dolu bir kokuya bürünüyor. Kompozisyondaki notalar parlak, ferah, temiz ve son derece feminendir. Bir araya geldiklerinde bu nitelikler beklenmedik bir şekilde enerji vererek, kadını tümüyle yansıtır. Greyfurt, bergamot, şeftali notalarından oluşan üst notası, gül ile sarmalanmıştır. Çin gülü, nilüfer, kırmızı elma ve baharatlar ve çiçek buketinden izler taşıyan orta notadan sonra açılan dip notada paçuli, sedir ağacı, marin notaları, amber, tütsü notaları ve beyaz miskin uyumu hissedilir.

 

 

W140 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Greyfurt, Bergamot, Şeftali, Ananas, Gül    

Orta Nota Çiçeksi-Baharat Çin Gülü, Nilüfer, Kırmızı Elma, Frezya, Baharatlı Notalar, Çiçeksi Notalar 

Dip Nota  Odunsu-MiskPaçuli, Sedir Ağacı, Marin Notaları, Amber, Tütsü Notalari, Beyaz Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR