W141 KADIN PARFÜM

W141 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-141; Özel olma isteği her insan da oldukça yoğun bulunan bir duygudur. Lakin özel olmak bir kadın için ortam farketmeksizin değerli olan bir duygudur. Gül, gardenya, sedir ağacı ve paçuli harmanıyla oldukça etkili bir koku şöleni yakalayan bu koku, kadınların özel olma isteğine katkı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Limon, portakal ve armut kokuyu açar. Zencefil, karabiber, gül ve gardenya kokunun kalp notasında bir araya getirilerek kokunun ana karakterini oluşturur. Paçuli, sedir ağacı, amber ve misk ise kokuyu kapatır.

 

 

 

 

W141 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon, Portakal, Armut

Orta Nota Baharat-Çiçeksi Zencefil, Karabiber, Gul, Gardenya

 Dip Nota  Odunsu-AmberPaculi, Sedir Agaci, Amber, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR