W144 KADIN PARFÜM

W144 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W144- Özgüvenli, kural tanımayan, gücü ve kadınsılığı birleştirmeye cüret eden kadının kokusu bir damla maskülenlik içeren son derece feminen bir koku…
Üst notalardaki
Böğürtlen, kalp notasındaki muhteşem Gül ile buluşuyor ve alt notasındaki Amber ve Paçuli içeriğiyle birleşiyor ve muazzam bir uyum yakalıyor
 

 

 

W144  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel;  Böğürtlen, Bergamot, Pembe Biber

Orta Nota Ciceksi; Gül, Odunsu Notalar

Dip Nota  Odunsu-Amber; Paculi.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR