W149 KADIN PARFÜM

W149 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-149; Bu koku ile kendinizi çok başka diyarlara gitmiş gibi hissedeceksiniz ve sürdüğünüz andan itibaren kendinizdeki yenilikleri, coşku ve enerjiyi fark edecek ve sadece bir kokunun bunu sağlıyor olmasına inanamayacaksınız. Bergamot ve gül kokuyu açarken, müge, manolya ve gül kalbi oluşturur. Kokunun kompozisyonu sedir ağacı, misk ve amber ile sonlanır.

 

W149  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Ciceksi Bergamot, Gul

Orta Nota Ciceksi; Muge, Manolya, Gul

Dip Nota  Odunsu-Misk; Sedir Agaci, Misk, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR